MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Bergèrer 6241667
nr 624 1667
Bergèrer
1 par, Louis XVI-stil, förgyllda
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 15 februari 2010
2.500 kr
3.500 kr
3.700 kr